NİLMAK Elektrik Motor San. Tic. Ltd. Şti.


2010 Yılında kurulmuş olan NİLMAK Elektrik Motor San. Tic. Ltd. Şti. her türlü elektrik malzemeleri ve mevcut teknolojik ürünleri ile daha etkin ve verimli yapılara dönüştürecek hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Firmamız bu konuda elektrik malzemeleri satışı konusunda müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

NİLMAK Elektrik Motor San. Tic. Ltd. Şti. elektrik malzemeleri konusunda kendini daima yenileyerek Türk ticaret sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır.

NİLMAK Elektrik Motor San. Tic. Ltd. Şti. daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden de müşterilerine elektrik malzemeleri konusunda hizmet vermektedir. Bunun için telefon veya mail yolu ile bize ulaşmanız yeterlidir. Ayrıca müşterilerinin verdikleri siparişleri görmeleri, haberdar olmaları için yaptıkları ürün hakkında her türlü bilgiyi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmayı ilke edinmiştir. Bu sebepten ötürü müşterilerinin güvenini kazanmaya her konuda devam etmektedir.

NİLMAK Elektrik Motor San. Tic. Ltd. Şti. hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde "Kaliteye Güven" başlığı altında yapılandırmaktadır.

Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme - Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma - Hizmetinin temelindeki anafikiri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Bugün tüm Türkiye’de ve dünyada yaygın global ağ ile perakende ve toptan sektörüne çözümler sunan NİLMAK Elektrik Motor San. Tic. Ltd. Şti. sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.